جلسه شانزدهم دهم کندل شناسی – الگوی اینگالف صعودی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
کندل شناسی - الگوی اینگالف صعودی

جلسه شانزدهم دهم کندل شناسی – الگوی اینگالف صعودی

 

 

الگوی اینگالف صعودی یک الگوی معکوس دو کندلی است. کندل دوم بدون در نظر گرفتن طول سایه های دنباله، بدنه اول را به طور کامل درگیر می کند. الگوی اینگالف صعودی در روند نزولی ظاهر می شود و ترکیبی از یک کندل تیره است که به دنبال آن یک کندل توخالی بزرگتر به وجود می آید. در روز دوم الگو، قیمت پایین تر از سطح قبلی باز می شود، اما به دلیل وجود فشار خرید ، قیمت به یک سطح بالاتر از سطح قبلی هدایت می شود و به یک موفقیت مهم برای خریداران می رسد. کارشناسان این حوزه پیشنهاد می کنند وقتی قیمت بالاتر از حد بالای کندل دوم حرکت می کند و هنگامی که معکوس روند نزولی تأیید شود، به موقعیت طولانی وارد می شود.

الگوی اینگالف صعودی یک الگوی پر ازدحام صعودی است که می تواند زمانی شناسایی شود که یک کندل کوچک سیاه و سفید با نمایش روند نزولی، روز بعد توسط یک کندل بزرگ سفید دنبال شود و روند صعودی را نشان دهد، بدنه آن به طور کامل با هم منقبض شده و یا بدنه کندل روز قبل را درگیر می کند.

 

کندل شناسی - الگوی اینگالف صعودی

 

نکات اساسی الگوی اینگالف صعودی

 

۱) الگوی اینگالف صعودی یک الگوی نمودار کندل شناسی است که وقتی یک روز کندل سیاه کوچک توسط یک کندل بزرگ سفید دنبال می شود، شکل می گیرد که بدنه آن به طور کامل با هم فشرده می شود و یا بدنه کندل روز قبل را درگیر می کند.
۲) الگوهای اینگالف صعودی احتمالاً هنگام وقوع چهار یا حتی بیش از آن کندل سیاه بر روی واژگونی های سیگنال قرار می گیرند.
۳) سرمایه گذاران نه تنها باید به دو کندل که الگوی شکارچی صعودی را تشکیل می دهند بلکه به کندل های قبلی نیز نیم نگاهی دارند.

 

تجارت و الگوی اینگالف صعودی

 

یک الگوی شلوغ مانند اینگالف صعودی که صعودی است نباید صرفاً به عنوان یک کندل سفید تعبیر شود ، که نشان دهنده حرکت قیمت رو به بالا و به دنبال آن یک کندل سیاه، نمایانگر حرکت قیمت رو به پایین است. برای شکل گیری الگوی اینگالف صعودی، سهام باید در روز ۲ نسبت به روز اول بسته شود و قیمت آن پایین تر باشد. در صورت عدم شکاف قیمت، بدنه کندل سفید فرصتی برای درگیر کردن بدنه کندل سیاه روز قبل آن نخواهد داشت.

 

از آنجا که سهام هر دو پایین تر از روز اول است و در روز اول بسته خواهد شد(بسته تر از روز اول است)، کندل سفید در یک الگوی اینگالف صعودی نمایش دهنده روزی است که فروشندگان فقط صبح قیمت سهام را کنترل می کنند تا تنها خریداران مورد اعتمادی داشته باشند.

کندل سفید از الگوی اینگالف صعودی ، در صورت وجود ، به طور معمول دارای فتیله فوقانی است و ایندلالت بر آن دارد که سهام بسته شده در بالاترین قیمت یا نزدیک آن قرار داشته و نشان می دهد که روز به پایان رسیده، در حالی که قیمت همچنان در حال افزایش است. عدم وجود فتیله فوقانی این احتمال را ایجاد می کند که روز بعد کندل سفید دیگری تولید کند که بالاتر از الگوی اینگالف صعودی بسته باشد ، حتی اگر این احتمال وجود دارد که روز بعد نیز بعد از شکاف در هنگام باز شدن، یک کندل سیاه ایجاد می کند. از آنجا که الگوهای اینگالف صعودی  تمایل به نشان دادن وارونگی فرایند عملیات دارند، تحلیلگران توجه ویژه ای به آنها نشان می دهند.

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

فارکس ، باینری آپشن ، سوپر باینری ، آموزش فارکس ، استراتژی فارکس ، استراتژی باینریآپشن ،forex ، binary opton×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

کندل شناسی پیشرفته،کندل شناسی در باینری،آموزش کندل شناسی pdf،کندل شناسی حرفه ای،کندل شناسی، ،دانلود کتاب کندل شناسی،کندل شناسی چیست،استراتژی کندل استیک،کندل خوانی،الگوی کندل استیک

 

۰/۵ ( ۰ نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.